Szczegółowe informacje

dotyczące korzystania z naszego komercyjnego sklepu internetowego

1. Informacje na temat gromadzenia danych osobowych i danych kontaktowych Podmiotu odpowiedzialnego:

1.1 Cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę internetową i dziękujemy za zainteresowanie. W dalszej części informujemy o przetwarzaniu Twoich danych osobowych podczas korzystania z naszej strony internetowej. Dane osobowe to wszystkie dane, dzięki którym można osobiście zidentyfikować osobę odwiedzającą naszą stronę internetową.

1.2 Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych na tej stronie internetowej w rozumieniu rozporządzenia podstawowego o ochronie danych (RODO) jest Dako Vrt. Gunold, ul. Wieniawskiego 60, 93-564 Łódź, tel .: 42 630 82 50 lub 42 637 11 06, e-mail: sklep@dakohaft.pl. Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest osoba fizyczna lub prawna, która samodzielnie lub wspólnie z innymi decyduje o celach i środkach przetwarzania danych osobowych.

1.3 Podmiot odpowiedzialny ustanowił inspektora ochrony danych dla tej strony internetowej, z którym można się skontaktować w następujący sposób: "Dako Vrt. Gunold, ul.Wieniawskiego 60, 93-564 Łódź, tel.: 42 630 82 50 lub 42 637 11 06, e-mail: sklep@dakohaft.pl ".

1.4 Ze względów bezpieczeństwa i w celu ochrony przekazywania danych osobowych i innych poufnych treści (np. Zamówień), ta strona internetowa wykorzystuje szyfrowanie SSL lub TLS. Zaszyfrowane połączenie można rozpoznać po ciągu znaków "https: //" i symbolu blokady w linii przeglądarki.

Zapisz się do newslettera

facebook ikona instagram ikona