Aktualności

Igły uniwersalne Q1

NOWOŚĆ !

Igły uniwersalne Q1

light ball point

KUP TERAZ

Wydłużony czas realizacji zamówień

Drodzy klienci.

Czas realizacji zamówień będzie wydłużony do odwołania. Nasz zespół robi wszystko, aby paczki jak najszybciej do Państwa docierały.

Prosimy o wyrozumiałość.

Zespół Dako Vrt. Gunold

Specjalne nici odblaskowe

Nici odblaskowe są doskonałe do zdobienia odzieży dziecięcej, jak również odzieży służb działających po zmroku. Odbijają światło zwłaszcza w ciemności, służąc w ten sposób bezpieczeństwu i ochronie ludzi. Tysiące mikroskopijnych szklanych kulek osadzonych w powłoce polimerowej otacza rdzeń poliamidowy i w rezultacie nić REFLEX CRY odbija światło w ciemności.

Nawój: 500 m

KUP TERAZ

POLY FLASH - nici hybrydowe

POLY FLASH nadaje nowy wygląd powierzchniom tekstylnym. Wynik innowacyjnej produkcji jest rzeczywiście zaskakujący, ponieważ POLY FLASH łączy właściwości i wygląd poliestru, wiskozy i metalu w jednym wątku: jest tak wytrzymały i odporny na chlor jak poliester (POLY), ale ma jedwabisty, miękki połysk wiskozy ( SULKY) i lśniący połysk metalicznej nici (METY). Wygląd POLY FLASH jest metaliczny, przypomina młotkowany metal, bardziej matowy niż wysoki połysk, patynowany w stylu vintage. Ta specjalna nitka jest bardzo przyjazna dla skóry, łatwa w obróbce, a jako nowa siostra METY, SULKY i POLY ma naprawdę potencjał, by zostać hitem sprzedażowym !

Napisz lub zadzwoń !

Zapisz się do newslettera

facebook ikona instagram ikona